Skip to main content

Czy wiesz, że w czasie naszego życia spędzamy w łazience aż 1,5 roku?

Razem z wiodącymi dostawcami produktów łazienkowych stworzyliśmy markę, która sprawi, że czas, który spędzasz w łazience, spędzisz w niezwykle przyjemny, zarówno dla ciała, jak i ducha, sposób.

vitalle
vitalle

Od rana tryskasz energią czy może radosne poranki to nie Twoja bajka? Wieczorem pragniesz relaksu w wannie? Czy po prostu marzysz o szybkim prysznicu, aby jak najszybciej wskoczyć pod kołdrę?

Marka Vitalle została stworzona zarówno dla amatorów ekspresowych 3-minutowych pobytów w łazience, jak i tych, którzy uwielbiają błogie lenistwo w pianie. Ci drudzy na pewno dorzucają do swoich rytuałów także 2 lampki wina. I my to szanujemy!

Zobacz najnowszy katalog Vitalle

Pobierz katalog

Każdy z nas jest inny i szuka czegoś wyjątkowego, stworzonego dokładnie w taki sposób, aby spełnić nasze małe łazienkowe marzenia.

I tu wchodzi marka Vitalle!

Może nie cała na biało, ale na pewno z energią, świetnym designem i czymś, co gra nam w duszy coraz bardziej – rozsądnym podejściem do kwestii zrównoważonego rozwoju.

vitalle o nas
vitalle

Kompletna oferta produktów do stworzenia Twojej przestrzeni w łazience. Ceramika z wysokiej półki, baterie przyciągające spojrzenia gości, kabiny stwarzające cudowną przestrzeń kąpielową czy też wyszukane dodatki, które są kropką nad “i” każdej łazienki.

Chcesz poznać nas lepiej? To świetnie! Zapraszamy do radosnego, pełnego energii i pozytywnych wibracji oraz – przede wszystkim – Twojego świata Vitalle!