BY VITALLE

SPELLO

kubiczne piękno

vitalle lago

Kwadraty górą!

O trójkątach i kwadratach jeden już pisał piosenki, najwyższa pora ruszyć w tym kierunku. Kubiczne kształty królują w modzie już od kilku lat, a kolekcja Spello idealnie się w tę modę wpisuje. To co, unosimy się razem do chmur?

spello vitalle
 • SPELLO bateria prysznicowa

  419 

  bez VAT

 • SPELLO bateria umywalkowa stojąca

  414 

  bez VAT

 • SPELLO bateria umywalkowa wysoka stojąca

  573 

  bez VAT

 • SPELLO bateria wannowo-prysznicowa

  574 

  bez VAT

 • SPELLO bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa

  SPELLO bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa

  493 

  bez VAT

Zobacz najnowszy katalog Vitalle

Pobierz katalog

Więcej dla Ciebie

Zobacz inne kolekcje VITALLE

SPELLO 

Zapraszamy do kolekcji Spello, gdzie kwadratowe kształty baterii prysznicowych, umywalkowych oraz wannowo-prysznicowych są w centrum uwagi. Klasyczny i minimalistyczny design zachwyca prostotą formy, która wprowadza elegancję i nowoczesność do każdej łazienki. Kolorystyka baterii jest stonowana, co dodatkowo podkreśla ich minimalistyczny styl. 

Ale to nie wszystko! Baterie z kolekcji Spello to również niezwykła funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania. Baterie prysznicowe wyposażone są w termostat, który pozwala na utrzymanie stałej temperatury wody, a baterie umywalkowe posiadają system oszczędzający wodę, co z pewnością przyciągnie uwagę tych, którzy dbają o środowisko naturalne i chcą zmniejszyć swoje zużycie wody. Odkryj kolekcję Spello i ciesz się pięknem minimalistycznych kwadratów już dziś!