BY KLUDI

TAIL

delikatność i design

vitalle lago

Patyczki rządzą!

Smukła i delikatna sylwetka. Oszczędna i to nie w słowach. Dba o środowisko. Idealna? TAK! Mowa oczywiście o bateriach z kolekcji Tail, stworzonych wspólnie ze znaną i lubianą marką Kludi. Wygięta w kształt „ogona” wylewka urzeka niecodziennym wyglądem, a modny uchwyt w kształcie „patyczka” zapewnia zachowanie czystości na dłużej – powiedz „dość!” wiecznemu ścieraniu odcisków palców z uchwytu.

tail vitalle
 • TAIL bateria kuchenna

  TAIL bateria kuchenna

  589 

  bez VAT

 • TAIL bateria prysznicowa

  TAIL bateria prysznicowa

  674 

  bez VAT

 • TAIL bateria umywalkowa

  TAIL bateria umywalkowa

  619 

  bez VAT

 • TAIL bateria umywalkowa wysoka

  TAIL bateria umywalkowa wysoka

  676 

  bez VAT

 • TAIL bateria wannowo-prysznicowa

  TAIL bateria wannowo-prysznicowa

  835 

  bez VAT

 • TAIL LOGO zestaw prysznicowy

  TAIL LOGO zestaw prysznicowy

  2366 

  bez VAT

Zobacz najnowszy katalog Vitalle

Pobierz katalog

Więcej dla Ciebie

Zobacz inne kolekcje VITALLE

TAIL
Jeśli szukasz wyjątkowych i funkcjonalnych rozwiązań do swojej kuchni lub łazienki, kolekcja Tail z pewnością Cię zachwyci. W skład kolekcji wchodzą trzy różne baterie: kuchenna, prysznicowa i umywalkowa. 

Każda z baterii z kolekcji Tail wyróżnia się niepowtarzalnym designem, który z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości. Smukła i delikatna sylwetka oraz wygięta w kształt “ogona” wylewka to elementy, które nadają bateriom z kolekcji Tail niecodziennego wyglądu i elegancji. 

Warto również zwrócić uwagę na modny uchwyt w kształcie “patyczka”, który nie tylko zapewnia wygodną obsługę, ale także ułatwia utrzymanie czystości. Dzięki temu nie będziesz musiał ciągle ścierać odcisków palców z uchwytu, co z pewnością ułatwi Ci codzienne użytkowanie. 

Warto zaznaczyć, że kolekcja Tail to nie tylko estetyczne, ale także ekologiczne rozwiązania. Baterie z tej kolekcji są oszczędne w użytkowaniu, co przekłada się na mniejsze zużycie wody i niższe rachunki. Dzięki temu nie tylko dbasz o środowisko, ale także o swój portfel. 

Nie zwlekaj i zainwestuj w baterie z kolekcji Tail, które z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności, designu i ekologii.