BY ROCA

PALO

ma to „coś”

vitalle lago

Twoja wymarzona przestrzeń

Projektowanie łazienki przyprawia Cię o dreszcze? Lubisz, gdy całość wyposażenia jest idealnie dopasowana i nie masz problemów z jego kompletacją? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Ta kolekcja to właśnie to COŚ. Dzięki Palo stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń, dbając jednocześnie o estetykę i unikalność łazienki. Kolekcja Palo, stworzona przy współpracy z uznaną marka Roca, to esencja elegancji, przestronności i funkcjonalności. A teraz zamknij oczy i wyobraź sobie cudowny wieczór w wyjątkowej wannie – do tego lampka wina, ulubiona książka… Enjoy!

ACTIVE ONE zestaw stelaż, miska, deska

Palo zestaw
stelaż, miska, deska
dane techniczne w katalogu

miska WC Rimless wisząca z deską vitalle

Palo miska WC
wisząca z deską
dane techniczne w katalogu

przycisk czarny mat

Palo przycisk
czarny mat
dane techniczne w katalogu

przycisk chrom vitalle

Palo przycisk
chrom
dane techniczne w katalogu

palo vitalle

Zobacz najnowszy katalog Vitalle

Pobierz katalog
palo vitalle
brodzik vitalle

Palo brodzik
dane techniczne w katalogu

szafka z umywalką vitalle

Palo szafka
z umywalką
dane techniczne w katalogu

wanna wolnostojąca vitalle

Palo wanna
wolnostojąca
dane techniczne w katalogu

Więcej dla Ciebie

Zobacz inne kolekcje VITALLE

PALO 

Jeśli marzysz o stworzeniu wymarzonej łazienki, która w pełni będzie odzwierciedlać Twój gust i styl, kolekcja Palo z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W skład kolekcji wchodzą nie tylko miska WC oraz zestaw podtynkowy, ale również przyciski spłukujące w eleganckiej czarnej matowej oraz klasycznej chromowej wersji. 

Każdy element kolekcji Palo wyróżnia się niepowtarzalnym designem, który harmonijnie wpisuje się w każde wnętrze, od minimalistycznej łazienki, po bardziej klasyczną aranżację. Kolekcja Palo została stworzona z myślą o najwyższej jakości materiałach, dzięki czemu zapewnia długowieczność i odporność na uszkodzenia. 

Ważnym elementem kolekcji Palo jest również wyjątkowa wanna wolnostojąca, która stanie się centralnym punktem Twojej łazienki. Wygodna forma i ergonomiczne kształty pozwalają na relaksującą kąpiel, a wykorzystanie najlepszych materiałów gwarantuje trwałość i długowieczność. 

Ciesz się wieczorami spędzonymi w relaksującej kąpieli, z ulubioną książką i lampką wina, w otoczeniu wyjątkowego designu kolekcji Palo. Dzięki jej eleganckim i funkcjonalnym elementom stworzysz idealną przestrzeń, w której będziesz czuć się swobodnie i komfortowo.